Všetky články

Na svojej súkromnej elektronickej peňaženke totiž drží viac ako 333 500 ETH, čo znamená, že pri aktuálnej cene ETH, má hodnotu presahujúcu 1 miliardu dolárov. Podľa niektorých krypto hráčov sa tak ako 27-ročný stal Vitalik pravdepodobne najmladším krypto miliardárom v histórii.

Vitalik aktuálne drží viac ako 333 500 ETH, čo znamená, že pri aktuálnej cene ETH, má hodnotu presahujúcu 1 miliardu dolárov. Podľa niektorých krypto hráčov sa tak ako 27-ročný stal Vitalik pravdepodobne najmladším krypto miliardárom v histórii.

Binance NFT ale nebude slúžiť iba takýmto "NFT veľrybám" ale všetkým, ktorí chcú v tomto svete tvoriť či nakupovať NFT. Binance má totižto umožniť nielen minting (tvorbu) NFT, ale takisto aj ich predaj. Navyše v porovnaní s konkurenciou má mať Binance NFT nastavené nižšie poplatky, ktoré pri "premium sales" majú dosahovať úroveň 10% (konkurencia...

Veľký bankový gigant JPMorgan Chase začína čím viac pozerať po kryptomene Ethereum. Ethereum ma mnohé výhody a v určitých pohľadov hovorí že je lepší. Bitcoin Blockchain v rýchlosti oproti Etherea je preťaženy a transakcie trvajú dlhšie, preto Ethereum víťazí. Cena transakcie pri BTC je taktiež vysia ako pri ETH.

Až 4 z 10 ľudí chcú využívať platby kryptomenami urobil nový prieskum od Mastercard. Bol vykonaný v 18 krajinách sveta na vzorke viac ako 15 500. respondentov. O kryptomeny najviac zaujímajú mileniáli a viac ako dve tretiny 67%.
Novší model S2FX tak predpokladá, že cena Bitcoinu sa na konci tohto cyklu dostane na 288 000 dolárov. Vzhľadom...

Vo väčšine jurisdikcií sveta sú krypto mixéry zatiaľ stále nelegálne. To je však s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobené len tým, že vládne inštitúcie čakajú na to, ako sa vyvinie toto nové odvetvie a až následne sa rozhodnú, čo je potrebné regulovať a zakázať.

Ebay chce akceptovať platby v Bitcoine a vytvoriť vlastnú NFTs platformu..

Li Bo, novozvolený nástupca guvernéra Čínskej ľudovej banky sa iba v nedeľu vyjadril na tému kryptomien tak pozitívne, ako ešte pravdepodobne nikto z tejto inštitúcie. Jeho komentár na kryptomenové témy na Boao Forum prinieslo naozaj nový pohľad na kryptomenový svet zo strany tejto inštitúcie, ktorý je veľmi zaujímavou zmenou.

Práve riešenia týkajúce sa škálovateľnosti, ktoré sa majú na Ethereu implementovať a mali by riešiť aj výšku poplatkov na tejto sieti, tak budú pravdepodobne do budúcna kľúčové pre udržanie jeho dominancie na trhu. Ďalší analytik dodáva, že aj keď ceny si môžu z krátkodobého hľadiska robiť čo chcú, rast využívania je nepopierateľný a "blockchainy...

Coinbase expanduje do Indie, Kryptomeny sú stále viac a viav populárne v Nigérii, Ethereum dosiahla rekord 2 600 dolárov, Grayscale prikupuje Bitcoiny a iné kryptomeny, Viac ako 220 miliónov IOTA ks coinov je zamknutých.

V poslednej dobe články a správy p NFT pribúdajú a získava svoju popularitu. Na ošiale spojenom s NFT sa mnohé osobnosti chcú zviesť rovnako, ako pri kryptomenách. Táto mánia sa dostala až do takého štádia, že anonymný zberateľ bol ochotný kúpiť NFT za viac ako 69 miliónov dolárov. V budúcnosti môže byť NFT kľudne používané aj na overenie diplomov...