Vitalik aktuálne drží viac ako 333 500 ETH, čo znamená, že pri aktuálnej cene ETH, má hodnotu presahujúcu 1 miliardu dolárov. Podľa niektorých krypto hráčov sa tak ako 27-ročný stal Vitalik pravdepodobne najmladším krypto miliardárom v histórii.

Veľký bankový gigant JPMorgan Chase začína čím viac pozerať po kryptomene Ethereum. Ethereum ma mnohé výhody a v určitých pohľadov hovorí že je lepší. Bitcoin Blockchain v rýchlosti oproti Etherea je preťaženy a transakcie trvajú dlhšie, preto Ethereum víťazí. Cena transakcie pri BTC je taktiež vysia ako pri ETH.

Až 4 z 10 ľudí chcú využívať platby kryptomenami urobil nový prieskum od Mastercard. Bol vykonaný v 18 krajinách sveta na vzorke viac ako 15 500. respondentov. O kryptomeny najviac zaujímajú mileniáli a viac ako dve tretiny 67%.
Novší model S2FX tak predpokladá, že cena Bitcoinu sa na konci tohto cyklu dostane na 288 000 dolárov. Vzhľadom...

Vo väčšine jurisdikcií sveta sú krypto mixéry zatiaľ stále nelegálne. To je však s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobené len tým, že vládne inštitúcie čakajú na to, ako sa vyvinie toto nové odvetvie a až následne sa rozhodnú, čo je potrebné regulovať a zakázať.

Ebay chce akceptovať platby v Bitcoine a vytvoriť vlastnú NFTs platformu..

Coinbase expanduje do Indie, Kryptomeny sú stále viac a viav populárne v Nigérii, Ethereum dosiahla rekord 2 600 dolárov, Grayscale prikupuje Bitcoiny a iné kryptomeny, Viac ako 220 miliónov IOTA ks coinov je zamknutých.

VISA chce ponúkať Bitcoin složby, Šéf Gugenheim očakáva cenu BTC na 600 000 usd, OKEX burza integruje Lighting Network, Brave prehliadáva má stále viac a viac návštev

Na Binance dominujú hodleri, Tesla a Space X sa zaujimajú o kryptomeny, Cardano prichádza s novou verziou, Microstrategy miluje Bitcoin, Argentína výtvara Blockchain pre farmárov